Adres : -
Telefon : 0539 200 60 32
E-Posta : -
Websitesi : https://www.yolyardim.gen.tr
Üyelik Tarihi : 31 Ekim 2020
Başarı Öyküleri
Fuar ve Etkinlikler

Yol Yardım Lastikçi

Binek otomobillerle ya da ticari araçlarla seyir halindeyken çoğu sürücünün lastikleri hasar görebilmekte ya da patlayıp işlevsiz hale gelebilmektedir. İşte bu tür durumlarda profesyonel kalitede hizmet sunan firmamız, sektörün en çok tercih edilen yol yardım lastikçi firması olarak öne çıkmayı başarmaktadır. Geçmişten günümüze birbirinden farkı marka ve modeldeki araçlara, yolda kaldıklarında en hızlı bir şekilde ulaşıp bu araçların yol yardım hizmetlerini gerçekleştiren ekibimiz, aynı zamanda güler yüzlü hizmet anlayışını benimsedikleri için tercih edilmektedir. Gece ya da gündüz fark etmeksizin, tecrübeli ve memnuniyet odaklı hizmet veren yol yardım ekibinden oto lastik ve oto çekici hizmetleri alabilmek için firmamızın kurumsal internet sisti üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Pratik ve Uygun Fiyatlı Çözümler

Aracınızın mekanik arıza yapması veya lastik patlaması gibi sorunlarla karşılaştığı durumlarda, daha büyük masraflarla karşılaşmamak için yol kenarında güvenli bir yere park etmeniz ve 7/24 yol yardım hizmetimiz için ekiplerimizi beklemeniz tavsiye edilmektedir. En kısa sürede bulunduğunuz yere ulaşan firmamız, gerek oto serviste gerekse de aracınızın bulunduğu yerde gerekli tamir, onarım ya da oto kurtarma hizmetlerini vermektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızda her bütçe için uygun fiyatlı çözümler sunulmaktadır.
Siz de arabanızın marka ve modeli fark etmeksizin yolda kaldığınız durumlarda yol yardım lastikçi arayışındaysanız, sektörün köklü firmalarından olan şirketimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Firmamızın geniş araç filosu içinde her türlü binek otomobili veya ticari aracı kurtarmaya uygun ebatlarda ve donanımda kurtarma araçları bulunmaktadır. Bu sayede kaliteli ve güvenilir yol yardım hizmetleri sunulabilmektedir.

Güvenilir Yol Yardım Hizmetleri

Sektörde köklü geçmişi sayesinde adından sık sık söz ettiren ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşan oto çekici firmamız, bütçe dostu fiyatları sayesinde yoğun talep görmektedir. Başka bir yerde bulamayacağınız kaliteli yol yardım hizmetlerini bütçenizi yormadan alabilmek istiyorsanız siz de firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamız yol yardım lastikçi talebinizden en kısa sürede aracınızın bulunduğu konuma ulaşmaktadır.

Gks Yol Yardım Hizmeti Lastikçi

Oto Lastik Acil Yardım Telefonu :

0543 543 38 35

Yol Yardım Acil Çekici Yardım Telefonu :

0539 200 60 32

E-Posta :

info@yolyardim.gen.tr

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz