Adres : Çamlık, Atatürk Blv. 420 Sk. No: 2 Didim/AYDIN
Telefon : 05423707761
E-Posta : tanitim@zeytindaliapart.com
Websitesi : http://www.zeytindaliapart.com
Üyelik Tarihi : 06 Kasım 2018
Başarı Öyküleri
Fuar ve Etkinlikler

Zeytin Dalı Apart

Uzun yıllardır hizmet veren Zeytindalı Apart Pansiyon geride bıraktığımız yıllar da edindiğimiz tecrübe ile siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti vermek misyonumuz olmuştur.

Her geçen gün siz misafirlerimize daha iyiyi sunma azmi ile hizmete devam eden Zeytindalı Apart Pansiyon, inovatif hizmet anlayışı ile gelişen dünya ve zorlaşan rekabet şartlarına hızlı cevap verebilecek bir firma hüviyeti kazanırken, kaliteli hizmet ve memnuniyet ilkesinden ödün vermeyerek sektördeki yerini sağlamlaştırdı. Zeytindalı Apart Pansiyon olarak öncü ve yenilikçi adımlarımızı inşaa etmeye devam edeceğiz.

Baştan aşağı yenilenen dairelerimizde konuklarımıza maksimum konforu Didim, Altınkum plajı’nın tam merkezinde sunuyoruz. Konfor, tatil, ve eğlence hepsi iç içe…

Didim’ de tatilciler; ister günlük kiralık daire, dilerse de Apart Oteller de tatilin tadını çıkarabilirler. Zeytindalı Apart Pansiyon’imizde dilerseniz günlük kiralık, dilerseniz daha uzun süreli konaklayabilirsiniz.

Temiz ve nezih dairelerimiz:

2+1 standart dairelerimizde; 24 saat sıcak su, ücretsiz wi-fi LED ekran TV çift kapılı buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, set üstü ocak, kişi sayısına göre havlu,
1 adet duble yatak, 2 adet tekli yatak ve 2 kanepe, balkon bulunmaktadır.

2+1 LÜX dairelerimizde ise; 24 saat sıcak su, ücretsiz wi-fi, LED ekran TV, klima, çift kapılı buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, set üstü ocak, kişi sayısına göre havlu, 1 adet duble yatak, 2 adet tek kişilik yatak ve 2 adet kanepe, balkon bulunuyor.

2+1 DELÜXE dairelerimizde; 24 saat sıcak su, ücretsiz wi-fi, LED ekran TV, klima, çift kapılı buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, set üstü ocak, kişi sayısına göre havlu, 1 adet duble yatak, 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet kanepe, ön cephede balkon bulunmakta.

1+1 LÜX dairelerimizde ise; 24 saat sıcak su, ücretsiz wi-fi, LED ekran TV, klima, çift kapılı buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, set üstü ocak, kişi sayısına göre havlu, 1 adet duble yatak, 2 adet tek kişilik yatak, şezlong ve full deniz manzaralı teras masa takımı ve 1 adet kanepe bulunuyor.

Firma Harita Bilgisi

Firmanın İlanları

Firmanın Ürünleri

Zeytin Dalı Apart
Uzun yıllardır hizmet veren Zeytindalı Apart Pansiyon geride bıraktığımız
06 Kasım 2018'de eklenmiş

Firmanın Son Haberleri

Zeytin Dalı Apart Zeytin Dalı Apart

Uzun yıllardır hizmet veren Zeytindalı Apart Pansiyon geride bıraktığımız

Firma Resim Galerisi